GTM-PHWNZZLK

Afscheid Blauw-Wit toppers

Komende zaterdag spelen Fleur, Roos en Mike hun laatste zaalwedstrijd voor onze club. Kom met z’n allen naar de Blauw-Wit hal om hen een mooi afscheid te geven in de wedstrijd tegen PKC.

Kind van de club Fleur Blötevogel, ooit jeugdkampioen karate begon in de jeugd bij onze club. Via die jeugdteams, de selectie, Blauw-Wit 3 en de buren van Rohda werd Fleur een vaste waarde van ons eerste team.

Roos Verheugt kwam over van Top uit Sassenheim. De gedreven en gezellige psycholoog was helaas maar twee seizoenen te bewonderen in het shirtje van de Zebra’s.

Ook kind van de club Mike van de Reep, begon in de jeugd bij onze club. Samen met Kaj en broer Boy als warming-up 1:1 duels spelen op het veld. De vonken vlogen er toen al vanaf. Mike ging van de selectie ook naar Rohda en kwam na enkele seizoenen terug om in ons eerste team te spelen.

Mike is naast een goede speler ook een zeer talentvolle trainer-coach! Wie weet wat we in de toekomst nog gaan zien van Mike.

Wij wensen deze toppers veel succes toe in hetgeen zij verder gaan doen.

De Commissie TopKorfbal.