Nieuwe kleding voor de technische staf

Vorig jaar was de selectie aan de beurt met een compleet nieuwe outfit en voor dit zaalseizoen zijn de heren van de technische staf in het nieuw gestoken.

Dit keer niet strak in een drie delig pak, maar net een beetje anders, dankzij de samenwerking met NoLabel.  Dat ziet er goed uit straks langs de lijn en de mannen zijn er zelf ook erg blij mee. En wij zijn erg blij met Bert Cocu, die dit heeft mogelijk gemaakt dat we de technische staf compleet in het nieuwe hebben kunnen steken. Bert had maar één voorwaarde, geen pak, graag wat anders dan anders. En dat is naar onze mening wel gelukt.

Wij danken Bert voor deze bijdrage aan onze vereniging en NoLabel voor de prettige samenwerking.

Mocht u ook iets voor onze vereniging willen doen, klein of groot, laat het mij dan vooral weten.

Namens de sponsorcommissie,
Seger Wagenaar