Oproep: trainers gezocht!

12-10-2019

Het gaat goed bij onze jeugd en de instroom bij de E en F categorie gaat voorspoedig. Er komen bijna wekelijks nieuwe kinderen kennismakingslessen volgen en veel daarvan worden lid van onze prachtige club. 

Wij zijn natuurlijk ontzettend blij met deze groei in onze jeugdafdeling, maar dat betekent ook meteen een luxe probleem. Want 1 trainer op 10-15 kinderen is echt te weinig. Wij vinden het ook niet verantwoord, omdat we zowel de nieuwe kinderen als huidige 

leden geen goede training kunnen bieden en omdat we de trainers niet willen laten opbranden.

Wij zijn daarom naarstig op zoek naar extra hulp op de woensdagen van 16.30 uur – 17.30 uur en/of vrijdagen van 17.30 – 18.30 uur. 

Kun je helpen, misschien niet wekelijks, maar wel regelmatig? Geef dit door aan Nicole of Arja!

Wil je helpen, maar heb je geen ervaring of vind je het spannend? Schroom niet, jouw hulp is altijd welkom!

Doe je een sportopleiding en moet je stagelopen? Meld je dan snel!

Je kunt ook mailen naar  jeugdcommissie@akcblauwwit.nl

Samen bouwen we aan de toekomst van AKC Blauw-Wit en daar hebben we jullie bij nodig!