Uitnodiging voor al onze jeugdleden met hun ouders!!

De spelers van Blauw-Wit een en twee nodigen jullie graag uit om zaterdag 22 november het team te komen aanmoedigen in de eerste wedstrijd van dit seizoen. Speciaal voor deze gelegenheid hebben al onze jeugdspelers met hun ouders gratis toegang.

Kom allemaal naar de openingswedstrijd van jullie sterren en uiteraard trek je Blauw-Wit shirt aan. Maak spandoeken en maak op deze manier van de gelegenheid gebruik om de selectie  te bedanken voor de geweldige clinnic die jullie twee weken geleden van ze hebben gekregen.

We zullen een deel van de tribunes speciaal voor jullie, onze jeugdleden met ouders, reserveren.

Voor de ouders in enkele gevallen meteen een mooie gelegenheid om korfbal op het hoogste niveau te ervaren.

Onze voorzitter en leden van de jeugdcommissie zullen aanwezig zijn om eventuele uitleg over korfbal op hoog niveau te geven jullie kunnen hiervoor voor- en na de wedstrijd bij ze terecht in de sporthalkantine (boven).

Mocht het jullie pakken dan is er voor ouders, jeugdleden hebben altijd gratis toegang, om tegen een zeer gereduceerd tarief toegangskaarten te kopen voor de overige 8 topwedstrijden. Normaal 5,00 euro per wedstrijd.

 

Pak je agenda !!

en noteer 22 november: 18:45 uur BW2 en 20:30 uur BW1

 

Tegenstander LDODK uit Gorredijk

Kom ze aanmoedigen en ervaar topkorfbal op het hoogste niveau.

Tot dan:

Hans Fontijn

Voorzitter